SiteMiz KapaLıdır [BakımDa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz uzun Bir aradan Sonra tekrar OnLine olcaktır.. ayrıca sitemiz 6 Nisan 2011 tarihi itibariyLe bakıma alınmıştır.. en kısa sürede tekrar hizmet vermeye calışacağız.. Sitemize yeni bilgili admiler alınakcatır..

AnasayfaAna sayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Facebook HackroaRs
En son konular
» Bu sene kim şampıyon olur?
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:34 am tarafından 

» Tüm üyeLerimize duyuru..!
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:44 pm tarafından 

» turkojan 4.0 (gold edition) videolu anlatımm
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:16 am tarafından reda

» n keylogger v12 gel hackadim
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm tarafından merotova

» ProRat en iyi 20 özellikli sizi eqlendiren hacker programı!!!
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 am tarafından iboksk23

» Not defterinden virüs yapma gel birden fazla virüs kodu var!!!!!
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:55 am tarafından iboksk23

» 2011'in ilK msn hack programi!
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» 2011'in ilK msn hack programi!
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» İşte ÖzeL HEsapMakınası
2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:43 am tarafından 

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VeBaHaCKTeaMS adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SiteMiz KapaLıdır [BakımDa] adresi saklayın ve paylaşın
Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qbtxyz

Kullanıcılarımız toplam 448 mesaj attılar bunda 397 konu

2011'in ilK msn hack programi!

YazarMesaj
qnayf
Co Admin
Co Admin
qnayf

2011'in ilK msn hack programi! Empty
MesajKonu: 2011'in ilK msn hack programi!   2011'in ilK msn hack programi! Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am

slm arkadaşlar.! sözlere bir Rus Hack sitesinden bulduum ve türkceye şahsım tarafından cevirlmiş bir Msn Hack programını tanıtmak istedim.%99 başarıyla şifreyi buluyor ama cok ufakta olsa program arada hata verip bulamıyabiliyor.Programı kısa bir süreline bedeva olarak sizlere suncam.ama sadece kısa bir süre sonra indirme Linkini kaldırcam tanıtım amaclı şuan bedeva. programın adını ben koydum MsnHackv1.6 adı. virüs filan var diye korkan arkadaşlarımıza tek ladım var indirdikten sonra tarattırınız kesinlikle virüs yoktur.! ayrıcada programın kullanımı cok kolaydır yükleme derdi yok indrdikten sonra arşivden cıkarıp tıklayıp acıyoruz ve istedimiz msn adresini calıyoruz. ilgilenen olursa indirsin kimseyi zorlamıyorum ama kısa bir süreline bedava yakında linki kaldırcam hadi selametle kalın arkadaşlar.

link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2011'in ilK msn hack programi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tv programi yapalim
» server olusturma programi
» hackerlara zel msn programi suppppeeerr