SiteMiz KapaLıdır [BakımDa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz uzun Bir aradan Sonra tekrar OnLine olcaktır.. ayrıca sitemiz 6 Nisan 2011 tarihi itibariyLe bakıma alınmıştır.. en kısa sürede tekrar hizmet vermeye calışacağız.. Sitemize yeni bilgili admiler alınakcatır..

AnasayfaAna sayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Facebook HackroaRs
En son konular
» Bu sene kim şampıyon olur?
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:34 am tarafından 

» Tüm üyeLerimize duyuru..!
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:44 pm tarafından 

» turkojan 4.0 (gold edition) videolu anlatımm
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:16 am tarafından reda

» n keylogger v12 gel hackadim
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm tarafından merotova

» ProRat en iyi 20 özellikli sizi eqlendiren hacker programı!!!
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 am tarafından iboksk23

» Not defterinden virüs yapma gel birden fazla virüs kodu var!!!!!
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:55 am tarafından iboksk23

» 2011'in ilK msn hack programi!
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» 2011'in ilK msn hack programi!
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» İşte ÖzeL HEsapMakınası
n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:43 am tarafından 

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VeBaHaCKTeaMS adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SiteMiz KapaLıdır [BakımDa] adresi saklayın ve paylaşın
Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qbtxyz

Kullanıcılarımız toplam 448 mesaj attılar bunda 397 konu

n keylogger v12 gel hackadim

3 posters
YazarMesaj

n keylogger v12 gel  hackadim Empty
MesajKonu: n keylogger v12 gel hackadim   n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 2:04 am

rogramın Amacı Linki ve Tanıtımı

Adı ve Sürümü: N-KEYLOGGER v1.2

Programın Linki:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

N-KEYLOGGER, Visual Basic'de programlanmış bir keylogger yazılımıdır Keylogger'ın amacı kurbanınızın bilgisayarını dinlemektir Bundan kasıt, PC'de hangi uygulamalar açık hangi sitede geziniliyor, klavye ile ne yazılıyor bütün bunların hepsinin mailimize gelmesidir

N-KEYLOGGER, diğer keylogger'lar dan farklı olarak açılan bilgisayarın Hotmail, MSN, ICQ, Miranda vs account bilgilerini doğrudan mailimize yollamasıdır

N-KEYLOGGER, sisteme yayılış ve yerleşme açısından türdeşlerinden farklı oluşundan dolayı, anti-virüs programlarına yakalanmamaktadır Bir kere yayıldı mı, bünyesindeki Trojan Silici haricinde hiç bir yazılım ile silinemez

Programın Kullanımı:

Program, türdeşleri gibi iki kısımdan oluşur Bunlar, server ve client'tir

Client, bizim server'ı kendi konfigurasyonumuza göre hazırlamamıza yardımcı olur N-KEYLOGGER v12exe isimli dosyadır

Server ise bizim yaratacağımız ve bunu karşı tarafa gönderip onun açmasını sağlayacağımız küçük programcıktır Bu programcık, logları mailimize göndermek için internet bağlantısını kullanmamızı sağlar

Programın Arayüzü & Resimli Anlatım:

Download ettiğiniz dosyayı, şekildeki gibi RAR'dan çıkarınız Daha sonra elinize 2 dosya ve 1 klasör gelecektir OCX dosyasını, C:/Windows/System32 'ye kopyalayınız Daha sonra N-KEYLOGGER v12exe 'yi çalıştırınız.

E_mail Adresi:

Bu bölüm, logların geleceği maili belirlemeniz içindir Mail kutunuza bir çok bilgi geleceği için @yahoocom veya @gmailcom maili girmeniz ZORUNLUDUR Eğer bu hesaplardan hiç birine sahip değilseniz, hemen bir tane edinin

SMTP Server Adresi:

Burayı yazdığınız mail adresine göre doldurmanız gerekiyor Şöyle ki;

@yahoocom uzantılı mail yazdıyasınız, mx1mailyahoocom yazınız Eğer @gmailcom yazdıysanız, gsmtp185googlecom yazınız

Mailinize gönderimin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, Test Maili Gönder'e tıklayınız Eğer @yahoocom mail girdiyseniz, mesaj Bulk klasörüne gidecektir, bilginize

Sahte Hata Mesajı Yollamak:

Server açılınca bir hata vermesini istiyorsanız bu bölümü aktif hale getirin Eğer aktif hale getirmezseniz, dosya açıldığında hiçbir şey olmayacak, dolayısıyla gönderdiğiniz kişi bir şeyler olduğunu anlayacaktır

serverimiz hazır şimdide bi dosya ile birleştirelim...

Oluşturacağımız ve hacklemek istediğimiz kişinin açacağı dosyaya server denir Server'ı yutturmak için en iyi yöntem server'ı bir dosya İçine Saklamaktadır

saygılarımla!!

herkese iyi çalışmlar..
niang

MesajKonu: Geri: n keylogger v12 gel hackadim   n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 11:59 am

link bozuk
merotova

MesajKonu: Geri: n keylogger v12 gel hackadim   n keylogger v12 gel  hackadim Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm

proğram .exe yi yüklerken winrar hata verio ya

n keylogger v12 gel hackadim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» keylogger 30 30
» sitedelinkte html keylogger olup olmadigini anlama
» bilgisayarda keylogger nasil tespit edilir ve silinir