SiteMiz KapaLıdır [BakımDa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz uzun Bir aradan Sonra tekrar OnLine olcaktır.. ayrıca sitemiz 6 Nisan 2011 tarihi itibariyLe bakıma alınmıştır.. en kısa sürede tekrar hizmet vermeye calışacağız.. Sitemize yeni bilgili admiler alınakcatır..

AnasayfaAna sayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Facebook HackroaRs
En son konular
» Bu sene kim şampıyon olur?
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:34 am tarafından 

» Tüm üyeLerimize duyuru..!
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:44 pm tarafından 

» turkojan 4.0 (gold edition) videolu anlatımm
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:16 am tarafından reda

» n keylogger v12 gel hackadim
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm tarafından merotova

» ProRat en iyi 20 özellikli sizi eqlendiren hacker programı!!!
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 am tarafından iboksk23

» Not defterinden virüs yapma gel birden fazla virüs kodu var!!!!!
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:55 am tarafından iboksk23

» 2011'in ilK msn hack programi!
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» 2011'in ilK msn hack programi!
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» İşte ÖzeL HEsapMakınası
caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:43 am tarafından 

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VeBaHaCKTeaMS adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SiteMiz KapaLıdır [BakımDa] adresi saklayın ve paylaşın
Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qbtxyz

Kullanıcılarımız toplam 448 mesaj attılar bunda 397 konu

caktirmadan serverexe yolla

YazarMesaj

caktirmadan serverexe yolla Empty
MesajKonu: caktirmadan serverexe yolla   caktirmadan serverexe yolla Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:28 am

arkadaslar belki işinize yaramz ama ben bu yöntemı cok kullnadım bılgı amacıyla konu actım

Server.exe'yi kurbana çaktırmadan göndermek için eski usullerden vazgeçmeyin işte mp3 yolluyorum veya bak bu oyunu oyna muhabbetlerinden birini seçin sıra gelelim en güzel yanına yapmanız gerekenleri yazıyorum;
1-Yeni bir klasör oluşturun ve adına "Örnek:Oyun" diyin.
2-Oluşturduğumuz klasor içine Yeni bir dosya daha yaratın vede buna "Örnekyundosyalar" diyin tabi bunlar sizin yaratıcılığınıza kalmış daha ikna edici bir dosya adı yaratabilirsiniz
3-"oyundosyalar" klasörünün içine yapmış olduğunuz server.exe'yi koyun.
4-"Oyun" klasörüne dönün ve içine "oyun.txt" adlı bir metin belgesi yaratın.
5-Ve son adımda ise oluşturmuş olduğunuz "oyun.txt"dosyasını açın ve şunu yazın "oyundosyalar\server.exe" sonra farklı kaydetden oyun.bat olarak oyun klasöürünün içine kaydedin
Vede bunu zipleyip kurbana gönderin oyun.bat adlı dosyayı açmasını isteyin server.exe otomatik olarak açılacaktır.
Lutfen Paylasim Yapalim

caktirmadan serverexe yolla
1 sayfadaki 1 sayfası