SiteMiz KapaLıdır [BakımDa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz uzun Bir aradan Sonra tekrar OnLine olcaktır.. ayrıca sitemiz 6 Nisan 2011 tarihi itibariyLe bakıma alınmıştır.. en kısa sürede tekrar hizmet vermeye calışacağız.. Sitemize yeni bilgili admiler alınakcatır..

AnasayfaAna sayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Facebook HackroaRs
En son konular
» Bu sene kim şampıyon olur?
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:34 am tarafından 

» Tüm üyeLerimize duyuru..!
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:44 pm tarafından 

» turkojan 4.0 (gold edition) videolu anlatımm
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:16 am tarafından reda

» n keylogger v12 gel hackadim
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm tarafından merotova

» ProRat en iyi 20 özellikli sizi eqlendiren hacker programı!!!
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 am tarafından iboksk23

» Not defterinden virüs yapma gel birden fazla virüs kodu var!!!!!
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:55 am tarafından iboksk23

» 2011'in ilK msn hack programi!
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» 2011'in ilK msn hack programi!
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» İşte ÖzeL HEsapMakınası
"Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:43 am tarafından 

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VeBaHaCKTeaMS adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SiteMiz KapaLıdır [BakımDa] adresi saklayın ve paylaşın
Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qbtxyz

Kullanıcılarımız toplam 448 mesaj attılar bunda 397 konu

"Böyle ilgi görmedim"

YazarMesaj

"Böyle ilgi görmedim" Empty
MesajKonu: "Böyle ilgi görmedim"   "Böyle ilgi görmedim" Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:23 am

Böyle ilgi görmedim"

Jo, “Dürüst olmam gerekirse, futbol hayatımda böyle bir ilgi görmedim” dedi.

Galatasarayı'ın yeni transferi Joao Alves De Assis Silva (Jo), sarı-kırmızılı ekibe gelmiş olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İngiltere Premiere Lig ekiplerinden Manchester City'den kiralanan Brezilyalı oyuncu, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, “Çok önemli bir ekibe geldim. Sadece Türkiye değil, dünya çapında bir kulübe geldiğimin farkındayım” dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların havalimanında kendisini karşılamasıyla ilgili olarak, “Dürüst olmam gerekirse, futbol hayatımda böyle bir ilgi görmedim” ifadesini kullanan Jo, transferi için, “Çok çabuk gelişti ve düşünmeme gerek kalmadı. Galatasaray gibi bir ekipten teklif alınca, hemen gerçekleşti. Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyordum. Elinde bulundurduğu kadrosunda önemli milli oyuncuları, İspanya'da çalışmış çok önemli kariyere sahip teknik direktörü var. Bu tip etkenler önemliydi benim için. Frank Rijkaard benim için çok önemli bir isim. Böyle önemli bir isimle çalışacağımdan dolayı memnunum” diye konuştu.

Adaptasyon önemli
CSKA Moskova'da geçirdiği başarılı dönemin ardından İngiltere'de istediğini bulamayan Jo, adaptasyon sürecinin önemine değindi. Rus ekibinde önemli goller atıp başarılar elde ettiğini, ardından ise İngiltere gibi zorlu bir lige geçtiğini aktaran Brezilyalı oyuncu, “Adaptasyon çok önemli. Everton formasıyla da bazı iyi maçlar çıkarttım ve şimdi Galatasaray'dayım. Umarım burada adaptasyon sürecini çabuk atlatırım. Bu konuda Elano ve diğer takım arkadaşlarım da bana yardımcı olacaklardır” dedi.
Kaynak: Milliyet

"Böyle ilgi görmedim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Öldür.com" filmi tr duplaj indir
» "Bırakmak zorunda kalacağımı düşünmedim"