SiteMiz KapaLıdır [BakımDa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz uzun Bir aradan Sonra tekrar OnLine olcaktır.. ayrıca sitemiz 6 Nisan 2011 tarihi itibariyLe bakıma alınmıştır.. en kısa sürede tekrar hizmet vermeye calışacağız.. Sitemize yeni bilgili admiler alınakcatır..

AnasayfaAna sayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Facebook HackroaRs
En son konular
» Bu sene kim şampıyon olur?
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:34 am tarafından 

» Tüm üyeLerimize duyuru..!
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:44 pm tarafından 

» turkojan 4.0 (gold edition) videolu anlatımm
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:16 am tarafından reda

» n keylogger v12 gel hackadim
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:16 pm tarafından merotova

» ProRat en iyi 20 özellikli sizi eqlendiren hacker programı!!!
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 am tarafından iboksk23

» Not defterinden virüs yapma gel birden fazla virüs kodu var!!!!!
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:55 am tarafından iboksk23

» 2011'in ilK msn hack programi!
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» 2011'in ilK msn hack programi!
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 am tarafından qnayf

» İşte ÖzeL HEsapMakınası
site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:43 am tarafından 

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VeBaHaCKTeaMS adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SiteMiz KapaLıdır [BakımDa] adresi saklayın ve paylaşın
Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qbtxyz

Kullanıcılarımız toplam 448 mesaj attılar bunda 397 konu

site tasarimi calmakkendi yazim

YazarMesaj
qnayf
Co Admin
Co Admin
qnayf

site tasarimi calmakkendi yazim Empty
MesajKonu: site tasarimi calmakkendi yazim   site tasarimi calmakkendi yazim Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 6:27 am

Beyler internette gezinirken bir site gördünüz ve çok beğendiniz ancak hiç bir yerde bulamadınız yada onu çalmak istediniz.Ne mi yapcaksınız???
-Kaynak görüntüleyeceksiniz.
-Yapılan sitenin eğer harici tanımlanmamışsa head kısmında bir css vardır css ini oradan çalabilirsiniz.Harici olarak bir css tanımlanmışsa <link rel="stylesheet" type="text/css" href="Link"> kodu olacaktır href kısmında linkini alarak cssini çalabiliriz.
-JavaScript varsa oda sorun deil kısaca şöle sölim cssin aynısı sadece harivi tanımlanmışsa kodunda type kısmında
"text/css" yerine "text/js" yazar.
-İndexinde girmiyorum hiç zaten.

Not:
1.Sitenin sağ tıklama engeli varsa Mozilla'nın da sağ tıklama engeli kaldırma eklentisi var...
2.Birde şunu unutmayın beyler Dünya'da bulunan tüm flash olmayan siteler çalınabilir ve editlenebilir ancak flash tasarımlar çalınır fakat editlenemez.
3.Mozilla nın öyle bir eklentisi var ki tam tasarım çalmak için İsmi: Web Developer
4.Eğer site TR.GG ise yukarda bulunan yazılı reklamiçine sağ tıklanılabilir sağ tıklama engeli orada geçersizdir.
5.Ben bu şekilde neler mi yaptım? E-Okul un sahtesi,Seditio nun srriptini,Ve sürüyle fake..

Umarum bu bilgiler işinize yarar ben tasarım çalarken hep böyle yapıyorum.
Ve son olarak WEB Tasarımcılar arasında bi laf vardır:
"En iyi tasarımcı en iyi tasarım çalandır..."
Beyler +++replerinizi eksik etmeyin lütfen...
Hayırlı Günler

site tasarimi calmakkendi yazim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Müthiş Site Yapma Programı
» Smile Site Kurun
» phpbb sitelerinde 100 site hackleme